12.07 Startup factory Ilūkstes BJC

12.07 Startup factory Ilūkstes BJC

Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrā notiks Startup factory, 12.jūlijā plkst. 11.00

 

Pasākuma mērķis ir pastāstīt par Startup ekosistēmas attīstības nozīmi un parādīt esošus piemērus no vietējiem jaunuzņēmumiem, kā arī dalībnieki varēs izmēģināt savas spējas rast risinājumus atbilstoši klientu vajadzībām.

Darbnīcā ir aicināti pieteikties aktīvi un entuziasma pilni jaunieši vecumā no 13 līdz 16 gadu vecumam, kas vēlas paplašināt savu redzesloku uzņēmējdarbības jomā vai vienkārši jauki pavadīt laiku un smelties iedvesmu sava nākotnes uzņēmuma izveidē.

Piedaloties šajā pasākumā jaunieši varēs iegūt ne tikai jaunas zināšanas, bet arī attīstīt spēju strādāt komandās, analītiski izvērtēt informāciju, domāt ārpus rāmjiem, ģenerējot inovatīvus risinājumus, un prezentēt viens otram paveikto. Šādā veida pasākums ļauj brīvā formā eksperimentēt un veicināt lielāku izpratni par Startup un tā attīstības iespējām. Ikdienā svarīgi ir apzināties, ka veicināt pozitīvas pārmaiņas savā apkārtējā vidē var tikai radot!

 

Tāpēc, ko tu vēl gaidi?

Reģistrējies https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdDD…/viewform un nāc uz pasākumu “Startup Factory” 12. jūlījā plkst. 11:00, Ilūkstes bērnu un jauniešu centrā, lai iegūtu noderīgu pieredzi tālākai nākotnei!

 

*Dalība ir bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots.

 

Projektu atbalsta organizācija “Junior Achievement Latvia”, Daugavpils Valsts ģimnāzija, Latgales plānošanas reģions, biedrība NEW EAST, biedrība “Latgale Tech Girls”, LIAA Daugavpils biznesa inkubators, “Rasa Botanicals”.

 Skip to content