Biedrība “Latvijas ģenerāļu klubs” sadarbībā ar Jaunsardzes centru izsludina radošo projektu konkursu

Biedrība “Latvijas ģenerāļu klubs” sadarbībā ar Jaunsardzes centru izsludina radošo projektu konkursu

Konkursa tēma  „Es esmu Latvija”

Latvijas valsts ir nosvinējusi savu simtsgadi. Atskatoties vēsturē, mēs redzam cik tā ir bijusi sarežģīta. Neatkarības iegūšana, valsts izveidošana, okupācija un atkal brīvība. Visu to varēja nodrošināt cilvēki – savas valsts patrioti neatkarīgi no tautības, etniskās piederības, reliģiskās pārliecības. Ar pārliecību var teikt, ka viņus iedvesmoja un vadīja vārdi, kuri skan Latvijas kara flotes devīzē „Mūs vieno Latvijas svētais vārds”.

2020.gada radošo projektu konkurss tiek veltīts Latvijas patriotu dzīves un darbības izzināšanai. Konkursa organizatoru iecere ir dot iespēju konkursa dalībniekiem savos darbos atrast un atspoguļot Latvijas novadu cilvēkus – Latvijas patriotus, kuru vārdi pieder visai valstij.

Aicinām Jūs, konkursa dalībnieki, apzināt mūsu valsts patriotus, reālos varoņus un viņu devumu mūsu valsts izveidē un stiprināšanā.  Iespējams, Jūs atklāsiet pat faktus, par kuriem nav rakstīts vēstures grāmatās!

 

Projekta noformēšanas prasības:

  1. Eseja, stāsts, intervija, atmiņu apkopojums ― līdz 10 A4 formāta lapaspusēm.
  2. Video — maksimālais garums 10 minūtes. Video klipa pēdējā kadrā jānorāda tā autoru vārdi un uzvārdi, kā arī atskaņotās mūzikas izpildītāji un dziesmu nosaukumi.
  3. Ilustrācijas tehnika — darba formāts — A3. Darba pielikumā jānorāda autora vārds un uzvārds, adrese, skolas nosaukums, konsultanta vai skolotāja vārds un uzvārds. Jāpievieno darba apraksts vai stāstījums par attēloto. Darbus nosūtīt nelocītus.
  4. Fotogrāfijas — katrs autors var iesniegt ne vairāk kā 10 fotogrāfijas. Fotogrāfijas iesniedzamas digitālā veidā (CD) JPEG formātā. Darba pielikumā jānorāda autora vārds un uzvārds, adrese, skolas nosaukums, konsultanta vai skolotāja vārds un uzvārds. Jāpievieno fotogrāfijas apraksts vai stāstījums par attēloto.

Konkursa darbi vērtēšanas komisijai iesniedzami līdz 2020. gada 10.oktobrim Aizsardzības ministrijā Jaunsardzes centrā Rīgā K. Valdemāra ielā 10/12, LV-1473 papīra formātā vai elektroniskajā formātā e-pastā jc@jc.gov.lv.

Video augšupielādējami www.failiem.lv vai kādā citā failu apmaiņas vietnē, nosūtot video saiti uz e-pastu: jc@jc.gov.lv līdz 2020. gada 10. oktobrim.   E-pastā jāiekļauj video autora vārds, uzvārds, adrese, mācību iestāde un kontaktinformācija.

 

Informāciju par projektu izstrādi var precizēt pa tālruņiem:

29432239, 67335389Skip to content