Ilūkstes novada centrālās bibliotēkas un tās struktūrvienību darbs no 2021.gada 15.novembra

Ilūkstes novada centrālās  bibliotēkas un tās struktūrvienību  darbs  no 2021.gada 15.novembra

No 15.novembra Ilūkstes novada centrālās  bibliotēkas un tās struktūrvienību  klātienes pakalpojumi būs pieejami tikai “zaļajā” – drošajā režīmā.

Pakalpojumi klātienē tiek sniegti un pieejami tikai uzrādot derīgu vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Ienākot un uzturoties bibliotēkā, jādezinficē rokas ,  jāizmanto sejas maskas un jāievēro savstarpēja 2m distance.

Lasītava un datori pieejami individuālam (vai vienas mājsaimniecības) apmeklējumam / izmantošanai.

Maksimālais uzturēšanās laiks bibliotēkā – 30 minūtes, pie datora – 15 minūtes. Pieejami printēšanas, skenēšanas un kopēšanas  pakalpojumi.

Lasītājiem, kuri nevarēs uzrādīt  vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, zvanīt uz bibliotēku, un vienoties par īpašu bibliotēkas apmeklējuma laiku, nodalot tos no pārējiem bibliotēkas  lietotājiem  laikā un telpā .

Lūdzam izmantot attālinātos pakalpojumus – www.3td.lv , datubāzes Letonika , LURSOFT .

 Datoru izmantošana lietišķām vajadzībām ( maksājumu veikšana,  e-pakalpojumu saņemšana) -15 min.

Aicinām bērnus līdz 12 gadu vecumam bibliotēku individuāli apmeklēt tikai tādas personas pavadībā, kurai ir vakcinācijas/ Covid-19 pārslimošanas sertifikāts. Ja pavadošai personai nav minētā sertifikāta, tiek nodrošināta tikai grāmatu apmaiņa.

Bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.Skip to content