Nāc lietderīgi pavadīt vasaru Ilūkstes Jauniešu radošajā kvartālā!

Nāc lietderīgi pavadīt vasaru Ilūkstes Jauniešu radošajā kvartālā!

Trīs vasaras trešdienas Ilūkstes Jauniešu radošajā kvartālā notiks pasākumi jauniešiem vecumā no 13 līdz 30 gadiem ar iespēju iepazīties ar uzņēmējdarbības iespējām Augšdaugavas novadā.

 

2.augustā 18:00 tikšanās ar Amber Studio, kas piedāvā darba iespējas jauniešiem ar iespēju apvienot darbu ar mācībām. Kā arī Z-Puzzle pārstāvji iepazīstinās ar Brīvprātīgā darba iespējām un kā tas ietekmē jauniešu spēju attīstību.

 

9.augustā 18:00 notiks tikšanās ar Latgales plānošanas reģiona pārstāvjiem, kas pastāstīs un iepazīstinās ar interešu izglītību “Es un uzņēmējs”, biznesa ideju konkursu un nometni par uzņēmējdarbības spēju attīstību!

 

23.augustā 18:00 biedrība “Lai Sapņi piepildās” novadīs meistarklasi un pastāstīs par neirografiku. Neirografika ir jauna metode, kas palīdz ielūkoties sevī un ieraudzīt risinājumus emocionāliem sastrēgumiem, pārvarēt šķēršļus ceļā uz sevis attīstību.

 

Katra tikšanās notiks neformālā gaisotnē ar tējas krūzi un aukstu limonādi. Katrā tikšanās reizē piedāvāsim lietderīgi pavadīt vasaras brīvo laiku un iepazīt kādu dārza spēli (cikrs 3×3, Jenga 1m, lidojošie šķīvīši 3×3, cornhole spēle un daudz kas cits)

 

Pasākumu organizē biedrība “Z-Puzzle”, līdzfinansē Augšdaugavas novada jauniešu iniciatīvu projektu konkurss “Attīsti sevi” .Skip to content