Peldēsim droši arī ziemā!

Peldēsim droši arī ziemā!

Ilūkstes pilsētas administrācija turpina īstenot ESF projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas  novada Ilūkstes apkārtnē” (Nr.9.2.4.2/16/I/058) plānotos pasākumus ar Eiropas Sociālā fonda un Valsts finansiālu atbalstu.

2022.gada ietvaros tiek plānoti vairāki pasākumi, piemēram- Jauniešu festivāls, Senioru sporta spēles, Sevis izzināšanas pārgājiens psihoemocionālās pašsajūtas uzlabošanai, un citi, par ko informācija tiks sniegta pirms pasākuma. Ņemot vērā COVID-19 izplatības ierobežošanas pasākumus, visi pasākumi tiek īstenoti epidmioloģiski drošā vidē vai attālināti.

Šobrīd aicinām izmantot bezmaksas iespēju un piedalīties pasākumā “Baseina apmeklējumi”, kura ietvaros iedzīvotāji bez maksas var izmantot 6 apmeklējuma reizes Ilūkstes pilsētas Sporta centra peldbaseinā. Peldēšana un aktivitātes ūdenī vienmērīgi stiprina visu ķermeņa muskulatūru. Ūdens mazina slodzi mugurkaulam, stiprina nervu, sirds – asinsvadu sistēmu, aktivizē vielmaiņu, mazina sasprindzinājumu un uzlabo pašsajūtu.

 

Lai  piedalītos šajā pasākumā un saņemtu baseina apmeklējuma kuponu, iedzīvotājiem, kuri vecāki par 54 gadiem vai bezdarbnieki, vai  personas ar invaliditāti, vai trūcīgās un maznodrošinātās personas, jāvēršas Valsts  un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (Brīvības iela 7, Ilūkste) no 10.01.2022., līdzi ņemot personu apliecinošo dokumentu, COVID-19 sertifikātu, kā arī invaliditātes apliecību vai dokumentu par maznodrošinās/trūcīgās personas statusu.

 

 

 

Ņemot vērā COVID-19 izplatības ierobežošanas pasākumus un mainīgo situāciju valstī, lūdzam sekot līdzi  Ilūkstes pilsētas Sporta centra administrācijas informācijai par peldbaseina apmeklējuma kārtību, zvanot uz tel.65449002.

 

Aktivitāte “Baseina apmeklējumi” notiek tikai “zaļajā režīmā” epidemioloģiski drošā vidē, iedzīvotājiem uzrādot COVID-19 pārslimošanas vai pilna vakcinācijas kursa sertifikātu un iepriekš piesakot apmeklējumu (tel.65449002)

 

Projekta mērķis: Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem visiem Ilūkstes novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot novada mēroga pasākumus.

Īstenošanas laiks: 03.07.2017.-01.06.2023.

Kopējās projekta izmaksas: 156 064,00 EUR (ESF – 85%,Valsts budžeta finansējums  – 15 %)

 

Plašākai informācijai par pasākumiem sekojiet novada mājaslapā ilukste.lv.

 

Ilūkstes pilsētas administrācijas

Plānošanas nodaļa

 Skip to content