Samantai Dzenei sertifikāts PyGirls Winter 2021

Samantai Dzenei sertifikāts PyGirls Winter 2021

No 20.novembra četrus mēnešus Ilūkstes Raiņa vidusskolas 8.a klases skolniece Samanta Dzene ir piedalījusies tiešsaistes programmēšanas kursā PyGirls tikai meitenēm vecumā no 14 – 19 gadiem.  Kursu PyGirls organizēja jauniešu programmēšanas skola Datorium sadarbībā ar informāciju tehnoloģiju uzņēmumiem Google un TietoEVRY.

Šajā kursā Samanta apguva programmēšanas valodu Python, izveidoja dažādas aplikācijas: akmens, šķēres, papīrītis, vārdu minēšana u.c. Papildus programmēšanas iemaņām attīstīja savu loģisko domāšanu un apguva mūsdienīgus digitālos rīkus, lai varētu efektīvi sadarboties savu projektu izstrādē un darboties attālināti komandās, kā tas notiek praksē IT nozarē.

Samanta atzīst, ka skolotāji skaidroja nesteidzoties un ļoti lēni, kas radīja labvēlīgu mācību vidi meitenēm: “Sākumā mācību temps bija lēns, bet vēlāk kļuva ātrāks. Man ļoti patika, ka mēs, visas meitenes, un arī skolotāji varējām sarakstīties.  Es iemācījos strādāt Visual Studio Code un jauki, lietderīgi pavadīju laiku!”

 

Informātikas skolotāja Airita ŠukstoSkip to content