Sietspiedes darbnīcas vadītāja Madara Pavlovska par Covid-19 laiku: “Jebkurai idejai ir jāļauj izaugt.”

Sietspiedes darbnīcas vadītāja Madara Pavlovska par Covid-19 laiku:  “Jebkurai idejai ir jāļauj izaugt.”

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par Madaru Pavlovsku, kura pandēmijas laikā kopā ar domubiedri Madaru Pastari izveidojusi dizaina un sietspiedes darbnīcu: https://tuesi.lv/katra-seklina-ir-svariga/ .

“Mēs vēlamies ielikt artavu Sēlijas atpazīstamības veicināšanā un pašapziņas celšanā pašos sēļos,” stāsta Madara.

“Mūsuprāt, ir ļoti svarīgi izcelt katras vietas unikalitāti. To vislabāk var izdarīt cilvēki – kopienas un biedrības, kuru loma ir ļoti svarīga tieši lauku vidē,” uzsver Madara.

“Cik krāsaina ir Latvija! Paceļojiet un parunājiet ar cilvēkiem posmā no Latgales līdz Kurzemei – tik daudz krāsu, tik daudz interesantu nianšu! Tā ir mūsu bagātība! Mēs kopā veidojam ļoti skaistu un interesantu Latviju,” ir pārliecināta Madara.

“Mēs ar savu darbību aicinām ikvienu būt radošam, ļauties radošajam garam un realizēt savas idejas. Arī ļoti pieticīgi, vienkārši, ar mazumiņu var sākt. Jebkurai idejai ir jāļauj izaugt, katra sēkliņa ir svarīga.”

TUESI.LV COVID-19 ir iedvesmojoši video stāsti par cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies Covid-19 izraisītās krīzes apstākļiem un spējuši atrast jaunas iespējas.

Projektu “TUESI.LV COVID-19” īsteno biedrība “NEXT” ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība “NEXT”.

 

Papildus informācija:

Projekts “TUESI.LV”

info@tuesi.lv

22382139Skip to content