Apsveicam Alekseju Formanicki ar iegūto III pakāpes diplomu valsts 45.skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencē

Apsveicam Alekseju Formanicki ar iegūto III pakāpes diplomu valsts 45.skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencē

Latvijas Skolēnu 45.zinātniskās pētniecības darbu valsts konferencei šogad izvirzīts 551 skolēns no visas Latvijas. Attālinātajā jauno zinātnieku konferencē, kas norisinājusies trešdien, 31. martā, sešās zinātņu nozaru grupās tika prezentēts  471 pētījums.

 Ilūkstes Raiņa vidusskolas 12.b klases skolēns Aleksejs Formanickis piedalījās Sociālo zinātņu nozarē ar darbu “Ilūkstes Raiņa vidusskolas skolēnu iegaumētspēja” (darba vadītāja Airita Šuksto).  Šajā nozarē tika prezentēti 145 darbi.

Zinātniskās pētniecības darbu valsts konference šogad virtuāli norisinājusies speciāli izveidotā tiešsaistes platformā, kur Aleksejs interaktīvā veidā tīmekļa vietnē gatavoja digitālo plakātu iPoster redaktorā un piedalījās diskusijā par savu izstrādāto tēmu.

Aizrautība, zinātkāre, mērķtiecība, izcila sadarbība, darba prieks, nebaidīšanās eksperimentēt, pārliecība par savu pētāmo jautājumu ir tā panākumu atslēga, kas veicināja saņemt 3.pakāpes diplomu. Pats Aleksejs atzīst, ka tā bija vienreizēja iespēja pārbaudīt savas spējas un cer, ka viņa sasniegums iedrošinās skolēnus piedalīties pētniecības darbā, jo, kā saka Aleksejs, “tālāk tikt iespējams ir vienmēr!”

 Paldies Alekseja vecākiem par atbalstu un līdzi jušanu! Lai arī turpmāk Aleksejam izdodas sasniegt savus izvirzītos mērķus!

Andželika PabērzaSkip to content