Autotransporta direkcija informē par izmaiņām starppilsētu autobusu reisos Ilūkste–Subate un Daugavpils–Ilūkste

Autotransporta direkcija informē par izmaiņām starppilsētu autobusu reisos Ilūkste–Subate un Daugavpils–Ilūkste

***Atsaucoties uz iedzīvotāju ierosinājumiem, no 20. septembra gaidāmas izmaiņas starppilsētu autobusa maršrutā Ilūkste–Subate (Nr. 6295) un maršrutā Daugavpils–Ilūkste (Nr. 6165).

***Lai pasažieri varētu paspēt pārsēsties no viena transportlīdzekļa citā Ilūkstes autoostā, maršruta Ilūkste–Subate reiss pieturā Subate katru dienu tiks uzsākts plkst. 11.20 (līdz šim tika uzsākts plkst. 11.40).

***Nodrošinot lielāku laika intervālu starp rīta reisiem no Daugavpils līdz Ilūkstei, maršruta Daugavpils–Ilūkste autobuss no Daugavpils autoostas katru dienu izbrauks plkst. 8.30 (līdz šim izbrauca plkst. 8.10). Iepriekšējais reiss tiek uzsākts plkst. 7.45.

 

***Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegto biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot uz tālruni 27776621.Skip to content