IRV skolēni piedalās konkursos

IRV skolēni piedalās konkursos

Šī gada maijā 6.b klases skolniece Elizabete Baltrukeviča piedalījās sacerējumu konkursā “Skaista vācu valoda”, tēma “Neviens meistars no debesīm nav nokritis”. Iespējas doties 10. septembrī uz Apbalvošanas ceremoniju Vācijā nebija, bet Elizabete saņēma sertifikātu un atzinības vārdus no Jaunu Talantu Sabiedrības pirmās priekšsēdētājas Prof. Dr. Seewald-Heegas k-dzes (Köthen, Anhalt) elektroniski. Esam gandarīti par labo atsauksmi un ielūgumu piedalīties 2023. gada radošo darbu konkursā “Šeit ir mana māja”.

 

Pirmo sertifikātu un dāvanu Elizabete saņēma augusta beigās par piedalīšanos skolēnu radošo darbu konkursā “Rādi, ko tu proti” no Löbau Mediju pedagoģiskā centra (Görlitz) koordinatora Herwiga kunga.

 

Mācību gada sākumā savas dāvanas saņēma arī 6.c klases skolēni Julija Barišņikova un Vitālijs Radzevičs par piedalīšanos divos konkursos. Latgales reģiona skolēnu eseju un radošo darbu konkursā “Krievu valoda, literatūra un kultūra: skats no XXI gadsimta” Julijai 3.vieta, Vitālijam Atzinības raksts. Pasākuma organizatori bija Daugavpils Universitāte, Krievu valodas un kultūras centrs, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde. Šī konkursa mērķis bija stimulēt Latgales vispārējās izglītības iestāžu audzēkņu radošo darbību.

 

Sacerējumu konkursā, kura organizatori bija Nākotnes Atbalsta Fonds (Rietumu bankas fonds), Latvijas Krievu valodas un literatūras pasniedzēju asociācija, Julija kļuva konkursa laureāts, bet Vitālijs saņēma Pateicību.

 

Paldies skolēniem par ieguldīto darbu un vecākiem par atbalstu!
Vācu un krievu valodas skolotāja Tamāra Riekstiņa.


IRV skolēni piedalās konkursos
IRV skolēni piedalās konkursos

Skip to content