Jau 6. oktobrī LRT raidījumu cikla “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” turpinājuma 2. raidījums

Jau 6. oktobrī LRT raidījumu cikla “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” turpinājuma 2. raidījums

6.oktobrī kanālā TV24 plkst. 14:00, kā arī ReTV kanāla virszemes apraidē plkst. 18:30 būs skatāms otrais Latgales reģionālās televīzijas (turpmāk LRT) veidotais raidījumu cikla “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” turpinājuma raidījums.

Pagājušajā gadā LRT jau īstenoja Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstīto projektu, kura laikā tapa 12 vides izzinoši raidījumi. Esam patiesi priecīgi, ka ir gūts atbalsts vēl 17 šāda veida raidījumiem. Tie iznāks vienreiz mēnesī līdz pat 2023.gada janvāra beigām.

Otro raidījumu veltīsim atkritumu tēmai, jo īpaši – pareizai to šķirošanai. Raidījuma laikā dosimies uz Lūcijas Rancānes Makašānu amatu vidusskolu, kur skolēniem bija iespēja uzzināt daudz ko jaunu par vides saudzēšanu, spēlējot “Austrumlatgales Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības” kolektīva veidotu spēli “Vides cirks”. Tāpat būs iespēja ielūkoties, kas notiek aiz poligona “Križevņiki” teritorijā esošā angāra durvīm. Jāpiebilst, ka poligons “Križevņiki” ir viens no desmit Latvijā esošajiem poligoniem, kur notiek atkritumu apsaimniekošana un apglabāšana.

Skatītāji! Aicinām būt aktīviem un pēc raidījuma noskatīšanās uz e-pasta adresi lrt.zinas@inbox.lv iesūtīt savus novērojumus un jautājumus foto, video vai rakstiskā formā, kas saistīti ar atkritumu tēmu!

Tāpat pēc katra tematiskā raidījuma pārraides televīzijā, tie kopā ar nelielu aptauju un īsu pamācošu video rullīti tiks izvietoti LRT mājas lapā www.lrtv.lv, kā arī sociālo tīklu vietnēs https://www.facebook.com/LatgalesRegionalaTV/, https://www.youtube.com/user/LatgalesRegionalaTV un vietnē https://xtv.lv/.

Skatītāju iesūtītais materiāls un jautājumi, aptauju rezultāti trīs nedēļas vēlāk tiks pārrunāti un analizēti vēl vienā raidījumā kopā ar nozares ekspertiem kanāla TV24 studijā Rīgā 25. oktobrī.

Raidījumu cikla “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” turpinājuma izveidi finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

 

Beatrise Jakobsone

LRT žurnāliste

e-pasts: jakobsonebeatrise@inbox.lv



Skip to content