Jaunieši aicināti iesūtīt darbus fotokonkursam “Sardzē par visdārgāko” līdz 12.oktobrim

Jaunieši aicināti iesūtīt darbus fotokonkursam “Sardzē par visdārgāko” līdz 12.oktobrim

Vēl līdz 12.oktobrim jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem var iesūtīt savus darbus fotokonkursam “Sardzē par visdārgāko”. Fotokonkurss organizēts, atzīmējot Zemessardzes 30.gadadienu un gatavojoties Lāčplēša dienai. Jaunieši tajā var piedalīties ar pašu uzņemtām fotogrāfijām, kurās atspoguļots tas, kas pašiem ir visdārgākais un sargājams.

Fotokonkursu organizē Saeima. To rīko Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) un Jaunsardzes centru.

Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā trīs digitālas fotogrāfijas, katrai no tām norādot nosaukumu. Pēc izvēles iespējams pievienot darba aprakstu, kas nepārsniedz 300 rakstu zīmes.

Darbu vērtēšanā tiks ņemts vērā dalībnieka radošums, ieguldītā darba apjoms, oriģinalitāte un fotogrāfiju mākslinieciskā kvalitāte.

Plānots, ka desmit labākos darbus iekļaus izstādē, kuru atklās Saeimas namā 2.novembrī. Konkursa uzvarētāji apmeklēs Saeimas namu un Zemessardzes militāro bāzi. Informējam, ka publiskie pasākumi var tikt pārcelti vai atcelti, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī un rekomendācijas Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Uzvarētāju fotogrāfijas plānots publicēt Saeimas, NBS, Zemessardzes un Jaunsardzes centra tīmekļa vietnēs un sociālajos tīklos.

Darbi līdz 12.oktobrim jāsūta uz e-pastu konkurss@saeima.lv, savukārt rezultāti tiks paziņoti 19.oktobrī.

 

Saeimas Preses dienests

Tālr.: 67087218, mob.: 26184007

E-pasts: prese@saeima.lv

 Skip to content