Notiks NVA sarunu cikla “Sarunas dzīvajā! brivpratigie.lv” trešā tiešraide

Notiks NVA sarunu cikla “Sarunas dzīvajā! brivpratigie.lv” trešā tiešraide

1.aprīlī plkst. 17.00 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) platformas brivpratigie.lv Facebook kontā notiks tiešraides sarunu cikla par brīvprātīgo darbu “Sarunas dzīvajā! brivpratigie.lv” trešā saruna – “Lepojos, ka esmu brīvprātīgais!”.

 

Sarunā projekta brivpratigie.lv vadītājs Ints Teterovskis pārrunās brīvprātības pieredzes stāstus ar Latvijas Skautu un gaidu organizācijas vadītāju Agiju Jansoni, Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes padomes locekli Ņikitu Aleksejevu un Lankasteras Universitātes projekta, pārtikas apmaiņas punkta “Kopienas skapis” vadītāju Gerdu Miezeri, kura darbojas arī vides jomā Pasaules dabas fondā un dzīvnieku patversmēs.

 

Tiešraides sarunu cikls par brīvprātīgo darbu “Sarunas dzīvajā! brivpratigie.lv” kopš 4. marta ik pārnedēļas tiek pārraidīts Nodarbinātības valsts aģentūras platformas brivpratigie.lv Facebook kontā.Cikla ietvaros brīvprātīgo kustības pārstāvji un eksperti izzinošās sarunās dalīsies viedokļos un pieredzē par brīvprātīgo darbu, tā aktualitātēm un perspektīvām.

 

Iepriekšējo sarunu ierakstus iespējams noskatīties NVA Facebook kontos, kā arī NVA YouTube kontā.

 

Pirmā “Sarunas dzīvajā! brivpratigie.lv” tiešraide “Brīvprātība šodien. Šķēršļi un iespējas” notika 4. martā un tajā tika pārspriesta brīvprātīgā darba organizācija COVID-19 pandēmijas laikā.

 

Savukārt, cikla otrajā sarunā “Brīvprātīgā darbs Latvijā. Attīstības scenāriji.”, kura notika 18. martā, tika pārrunāta brīvprātīgo darbu regulējošā likumdošana un tajā nepieciešamie uzlabojumi.Skip to content