Oficiālā informācija par Covid-19 pieejama vienuviet

Oficiālā informācija par Covid-19 pieejama vienuviet

***Valsts kanceleja sadarbībā ar nozaru ministrijām ir izveidojusi un ik dienas aktualizē oficiālo vienoto tīmekļvietni covid19.gov.lv.  Tīmekļvietnē vienuviet apkopota oficiālā informācija par  drošības pasākumiem un Covid-19 izplatību, lai iedzīvotājiem būtu ērti un pārskatāmi atrast sev interesējošo informāciju.

***Tīmekļvietnē ir atrodamas AKTUĀLĀKĀS ZIŅAS saistībā ar  Covid-19 izplatību (arī krievu valodā). Ir izveidota sadaļa  KOPSAVILKUMS, kur īsi un konkrēti ir apkopota aktuālā informācija par drošības pasākumiem un ierobežojumiem (arī krievu valodā). Dati rāda, ka lapas lietotāji izrāda lielu interesi par informāciju, kas saistīta ar Covid-19 simptomiem un iespējām veikt testus.

***Tīmekļvietnē ir izveidota sadaļa PAR COVID-19 (arī krievu valodā), kurā apkopta būtiskākā informācija:

 

***Lai sniegtu informāciju par  atbalstu iedzīvotājiem un uzņēmējiem, kurus skāruši Covid-19 ierobežojumi, ir izveidota sadaļa par ATBALSTA PASĀKUMIEM, kurā izskaidrots, kādā apmērā  un kam pieejams atbalsts, kā tam var pieteikties (krievu valodā). Būtiska ir sadaļa par atbalsta pasākumiem tieši SKAISTUMKOPŠANAS NOZARĒ (krievu valodā). Aicinām izmantot arī sadaļu BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI, kurā var atrast atbildes uz aktuālajiem jautājumiem par rīcību Covid-19 izplatības laikā (arī krievu valodā).

 

***Tīmekļvietnes sadaļā COVID-19 STATISTIKA pieejams statistikas datu atspoguļojums:

***Jāuzsver, ka statistikas dati tīmekļvietnē tiek publicēti automātiski, tiklīdz tos ir publicējis Slimību profilakses un kontroles centrs, tāpēc šeit varat regulāri ielūkoties, lai pirmie uzzinātu par saslimstības rādītājiem.

***Informācija ir pieejama arī lietotājiem ar īpašām vajadzībām, jo tīmekļvietnē ir iespēja pārslēgt kontrastus un palielināt tekstus, kā arī tekstus ir iespējams mašīnlasīt.

 

Valsts kancelejaSkip to content