SIA „Ornaments” klientu ērtībām pieejama namu apsaimniekošanas sistēmas „WEBNAMS” internetvietne

SIA „Ornaments” klientu ērtībām pieejama namu apsaimniekošanas sistēmas „WEBNAMS” internetvietne

***SIA „Ornaments” informē, ka no 26. maija uzņēmuma klientiem papildus jau esošajiem ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu iesniegšanas risinājumiem (pa tālruni vai e-pastu) ir pieejams vēl viens – namu apsaimniekošanas sistēmas „WEBNAMS” internetvietne. Visiem SIA „Ornaments” klientiem, kuri ir norādījuši savu e-pastu, ir izveidots konts jaunajā sistēmā un nosūtīta reģistrācijas informācija – saite uz jauno vietni, lietotājvārds un sākotnējā parole. Lai pabeigtu reģistrāciju, nepieciešams autorizēties sistēmā un nomainīt paroli.

***Klientiem, kas reģistrējas kā jaunās vietnes lietotāji, ir zināmas priekšrocības – iespēja iesniegt skaitītāju rādījumus jebkurā sev vēlamā laikā, rādījumu kontrole, tāpat arī īres un komunālo pakalpojumu rēķinu saņemšana, pārskatīšana un apmaksa tiešsaistē, aktuālas informācijas, atgādinājumu saņemšana no apsaimniekotāja u. c.

***„WEBNAMS” pilnībā atbilst Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām un visaugstākajiem maksājumu drošības standartiem, tādēļ par datu aizsardzību klientiem nav jāuztraucas.

***Klienti, kas tomēr vēlas rādījumus iesniegt kā līdz šim, joprojām var to darīt, sūtot ziņojumu uz e-pastu ornaments.21@inbox.lv vai zvanot uz tālr. 65462974 (no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 8.00–16.30). Svarīgi atcerēties, ka rādījumi jāiesniedz laikus – no kārtējā mēneša 25. līdz pēdējam datumam!

***Tālrunis papildu informācijai: 26774454 (SIA „ORNAMENTS” Namu pārvalde).Skip to content