Aizvadīts Ilūkstes novada 14. velomaratons

Aizvadīts Ilūkstes novada 14. velomaratons

***8. augustu Ilūkstē aizvadījām kā brīnišķīgu sportisku dienu, jo norisinājās tradicionālais, nu jau četrpadsmitais, velomaratons, kas ik gadu tiek rīkots par godu un piemiņu mūsu novadniekam, velosporta entuziastam Heronīmam Lapkovskim.

***Šogad velomaratonā piedalījās 92 dalībnieki – ne vien no mūsu, bet arī no citiem Latvijas novadiem, kā arī viesi no Lietuvas un Polijas. Velobraucēji  sacentās 50, 20 un 10 km distancēs.

***Elites grupā 50 km distancē starp dāmām uzvarēja Vija Frīda, bet starp kungiem – Artis Fjodorovs (Ilūkste). Uzvarētāji tika apbalvoti ar kausu, medaļu un dāvanu karti. Tautas grupā 50 km distancē uzvarētāju godā tika Agne Elerte-Munce (Ilūkste) un Sentis Strods (Ilūkste). Viņi tika apbalvoti ar piemiņas kausiem, diplomiem, medaļām un dāvanu karti. Par labākajiem Ilūkstes novada velobraucējiem šogad tika atzīti Valda Namiņa un Armands Macijevskis, kuri balvā saņēma dāvanu karti. Visi sacensību dalībnieki saņēma piemiņas balvas.

***Paldies visiem velomaratona dalībniekiem un līdzjutējiem par sevis veltīšanu sportam karstajā un skaistajā sestdienā! Uz tikšanos 15. velomaratonā nākamgad!

 

Rezultāti skatāmi ŠEIT.

Fotogalerija skatāma ŠEIT.

 

Ilūkstes novada Sporta skolas

sporta metodiķis

Vladimirs ŽigajevsSkip to content