Par mobilā mamogrāfa izbraukumu un asins analīžu veikšanu

Par mobilā mamogrāfa izbraukumu  un asins analīžu veikšanu

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus. Mamogrāfija ir krūts audu rentgenoloģiska izmeklēšana ar zemas intensitātes rentgenstarojumu. Šī uzskatāma par vienu no efektīvākajām metodēm, lai savlaicīgi atklātu krūts vēzi.

Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos pa Latviju atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā.

Piedāvājam šādus mamogrāfijas izmeklējumus:

  1. Valsts krūšu dziedzeru audzēja skrīninga ietvaros sievietēm ar speciālām Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstulēm –  izmeklējumu veic BEZMAKSAS.
  2. Diagnostiskais izmeklējums ar ārsta nosūtījumu (jāmaksā pacienta iemaksa – EUR 3,00).

Veicam izmeklējumus bez iepriekšējā pieraksta!

Tālrunis uzziņām: 26458044.

 

AKCIJA! D vitamīna analīzes – 6,00 EUR, kā arī veicam visu veidu analīzes. Analīžu rezultātus saņemsiet Jums ērtākā veidā. Tālrunis uzziņām 26212236.

 

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” plāno veikt mobilā mamogrāfa izbraukumu uz Subati, Bebreni un Ilūksti 2022. gada 12. februārī. Mobilajam mamogrāfam nav nepieciešami ārējie enerģijas avoti.

Lūdzam saskaņot mobilā rentgena diagnostikas kabineta atrašanās vietu:

 

Subate – Tirgus laukums 23, Subate, no plkst. 11.00 līdz plkst. 12.30;

– Bebrene –  Bebrenes pagasta pārvalde, “Pagastmāja”, Bebrene, Bebrenes pag., Augšdaugavas nov., no plkst. 13.30 līdz plkst. 14:30;

– Ilūkste – SIA “Veselības centrs “Ilūkste”, Raiņa iela 35, no plkst. 15.30 līdz plkst. 16.30.

 

Pakalpojumu sniegšanas laikā tiks ievēroti visi higiēniskie un pretepidēmiskie aizsardzības pasākumi, kā arī pacientiem tiks izsniegti individuālās aizsardzības līdzekļi.

 

Atrodoties gaidīšanas rindā uz izmeklējumiem, lūdzam ievērot distanci!

 

Būsim pateicīgi par informāciju pašvaldības iedzīvotājiem par iespēju saņemt slimnīcas piedāvāto pakalpojumu. Papildus pa pastu nosūtam reklāmas plakātus (paraugs-datne pielikumā), kurus lūdzam izvietot iedzīvotāju informēšanai.

 

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca”

valdes loceklis                                                                                                              G. SemjonovsSkip to content