Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljona karavīri un zemessargi aicina dienēt Lūznavā

Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljona  karavīri un zemessargi aicina dienēt Lūznavā

Zemessardze ir lieliska iespēja lietderīgi un saturīgi pavadīt savu brīvo laiku vai veidot militāro karjeru profesionālajā dienestā.

Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljons Latvijas pilsoņiem piedāvā divas iespējas:

  1. KĻŪSTI KARAVĪRS! Ja mācies neklātienē vai esi savas nākotnes profesijas meklējumos, vai ja esi bez darba, tad pašlaik Tev ir iespēja dienēt vienīgajā profesionālā dienesta vienībā Latgalē, kļūstot par karavīru. Tas nozīmē, ka turpmākā dienesta vieta būs Rēzeknes novada Lūznavā. Pēc pieteikšanās profesionālajam dienestam (zvanot uz numuru 26676291 vai rakstot uz e-pastu dienests36kab@mil.lv), seko kandidātu atlase. To nokārtojot, tas ir, sekmīgi veicot medicīnisko pārbaudi, nokārtojot fiziskās sagatavotības pārbaudi un psiholoģisko izpēti, Tevi sagaida trīs mēnešu militārā pamatapmācība Kājnieku skolā Alūksnē. Kandidātam jābūt Latvijas Republikas pilsonim bez kriminālās sodāmības vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kurš pārvalda valsts valodu B1 līmenī. Profesionālajā dienestā pieņem abu dzimumu pilsoņus.

 Ieguvumi profesionālajā dienestā: atlīdzība, sākot no 900 eiro (pēc nodokļu nomaksas), plašas sociālās garantijas, tostarp, apmaksāta veselības aprūpe, iespēja virzīties pa militārās karjeras kāpnēm, piedalīties militārajās mācībās Latvijā un ārvalstīs, kā arī citas priekšrocības.

Esi viens no mums – kļūsti karavīrs!

  1. STĀJIES ZEMESSARDZĒ! Ja mācies klātienē vai vidusskolā vai strādā pilna laika darbu jebkurā profesijā, arī tad, ja esi bez darba, Tev ir iespēja apmeklēt apmācības Zemessardzes bataljonā un būt par zemessargu. No pamatdarba vai pamatnodarbošanās brīvo laiku Tu, būdams zemessargs, varēsi ļoti saturīgi pavadīt militārajā apmācībā vai dienesta uzdevumos. Pēc pieteikšanās (zvanot uz numuru 26676291 vai rakstot uz e-pastu dienests36kab@mil.lv) seko kandidāta datu pārbaude un valsts apmaksāta medicīniskā komisija. Pēc pārbaudēm Tu svinīgā ceremonijā dosi zemessarga zvērestu un uzsāksi militāro pamatapmācību, kas tiek organizēta nedēļas nogalēs vai pamatapmācības nometnē 21 dienas garumā (pavasarī vai rudenī).

Kandidātam jābūt Latvijas Republikas pilsonim bez kriminālās sodāmības vecumā no  18  līdz 60 gadiem. Zemessardzē pieņem abu dzimumu pilsoņus.

Ieguvumi, esot dienestā Zemessardzē: atlīdzība par vienu apmācību dienu – aptuveni 42 eiro, bezmaksas vakcinācija pret ērču encefalītu, iespēja apgūt militārās pamatiemaņas, virzīties pa militārās karjeras kāpnēm, piedalīties mācībās Latvijā un citas priekšrocības.

    Esi savas zemes sargs – stājies Zemessardzē!

 

Foto: seržants Ēriks Kukutis, Aizsardzības ministrija


Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljona  karavīri un zemessargi aicina dienēt Lūznavā
Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljona  karavīri un zemessargi aicina dienēt Lūznavā

Skip to content